Androkom Derneği

Çemişgezek Belediye Başkanı ilkokulda okuyan miniklere çanta hediye etti..

Belediyemizden Haberler

Çemişgezek Belediye Başkanı  ilkokulda okuyan  miniklere çanta hediye etti..

Çemişgezek Belediye Başkanı  ilkokulda okuyan  miniklere çanta hediye etti.. Çemişgezek  Belediye Başkanı Ahmet Şadan ERSOY, istiklal İlkokulu’na ve Yatılı bölge okuluna (YBO)  giderek öğrencilere çantalarını kendi eliyle teslim etti. Miniklerle hatıra fotoğrafı da çektiren Başkan ERSOY, onların sevinçlerine ortak oldu. Sosyal belediyecilik anlayışı gereği eğitime katkı sağlamaktan dolayı mutlu olduklarını belirten ERSOY,  “İlçemizde bulunan ilk okullarda okuyan miniklere; içerisinde defter,kalem,silgi,kalem açacağı,kuru boya,pastel boya ve sulu boya bulunan  çanta dağıttık, çocukların gözlerindeki sevinç ve heycan bizi mutlu etti. Amacımıza ulaştığımızı sanıyoruz, Çocuklar bizim gelecegimizin teminatidir. onlara bir hediye vermek, onların gözlerindeki ışıltıyı, mutluluğu paylaşmakta çok önemliydi" dedi. Başkan ERSOY, "Birçok hizmet yaptım, çok keyif aldığım işler gördüm, ama eğitimdeki Türkiye geneli Çemişgezek’in başarısının vermiş olduğu gururu ve bugünkü çocukların gözlerindeki sevinç ve mutluluğu hiçbir şeye değişmem. Asıl yatırım yarınlarımızın sahibi cocuklarimiza ve onlarin eğitimine yapılmalıdır kanaatindeyim. Yaptığım her çalışmadan aldığım keyfin daha fazlasını ve iç huzurumu bu etkinlikle  çocuklarımızın gözlerinden fışkıran heyecanda buldum " şeklinde konuştu.

 

 

 

 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

MİNİK ÖĞRENCİLERDEN BAŞKAN ERSOY'A 23 NİSAN ZİYARETİ

Çemişgezek istiklal ilköğretim okulu öğrencileri , Belediye Başkanı Ahmet Şadan ERSOY?u makamında ziyaret etti. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Haftası nedeniyle ziyarette bulunan miniklere, Başkan ERSOY?da hediyeler takdim etti.

DEVAMI

Çemişgezek Belediye Başkanı ilkokulda okuyan miniklere çanta hediye etti..

Çemişgezek Belediye Başkanı ilkokulda okuyan miniklere çanta hediye etti.. Çemişgezek Belediye Başkanı Ahmet Şadan ERSOY, istiklal İlkokulu?na ve Yatılı bölge okuluna (YBO) giderek öğrencilere çantalarını kendi eliyle teslim etti.

DEVAMI

Başkanımız

Belediye Başkanımız

Foto Galeri

  • SU TANKERİMİZ HAYIRLI OLSUN..
  • İzmir büyükşehir  Belediyesi 'ne teşekkürler
  • PARKE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR..

Videolar

Etkinlik Takvimi

Belediye Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom