BAŞKAN YILDIZ'DAN YENİ YIL MESAJI

31 Aralık 2019 16:32 Çemişgezek Belediyesi 720

Çemişgezek Belediye Başkanı Metin Levent Yıldız yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Çemişgezek Belediye Başkanı Metin Levent Yıldız yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı. Başkan Yıldız yeni yıl dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında; 2020 yılının başta ülkemize, ilçemize ve tüm insanlığa, barış ve huzur getirmesini diledi.

Çemişgezek  Belediye Başkanı Yıldız mesajında şu ifadelere yer verdi: ‘’Başarı ve hizmetlerle  dolu 2019 yılını geride bırakırken, 2020 yılına büyük umutlarla giriş yapıyoruz. Hep birlikte çıktığımız bu yolda ilerlerken sizden güç alıyoruz. Bu güç, her zaman bizlere çalışma arzusu kazandıracak. 

Göreve geldiğimiz günden beri hiç azalmayan hizmet aşkımızla, her bir günümüzü dolu dolu geçiriyor ve ilçemize yeni bir yüz  kazandırmaya devam ediyoruz.. En büyük destekçimiz olan siz halkımızdan aldığımız güçle, hizmet yolunda gecemizi gündüzümüze katarak çalışmaya devam edeceğiz. 2020 yılı pek çok projemizin tamamlandığı ve Çemişgezek ilçemiz hızlı bir değişim yaşadığı, dönüşüm yılı olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılın ülkemize, milletimize, tüm insanlığa, huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini diliyorum. Bütün Çemişgezekli hemşehrilerimin, aziz milletimizin yeni yılını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.”

Çemişgezek Belediyesi

Çemişgezek Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Çemişgezek Belediyesi

Tepebaşı Mah. Bademli Sokak No: 9
62600 Çemişgezek / Tunceli

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.