HÜSEYİN AMCAYI HAYIRLA YAD EDİYORUM

01 Mayıs 2021 23:49 Çemişgezek Belediyesi 209

PAŞACIK KÖYÜNDEN "MUHTAR HÜSEYİN BİÇİCİ AMCA " Dar-ül Faniden Dar-ül Bekaya irtihal etmiştir.

PAŞACIK KÖYÜNDEN "MUHTAR HÜSEYİN BİÇİCİ AMCA " Dar-ül Faniden Dar-ül Bekaya irtihal etmiştir.
    27.07.1929 doğumlu 92 yaşında ki  "Muhtar Hüseyin " namıyla tanınmış bölgemizin / ilçemizin  değerli , tecrübeli ve büyük iyilik insanı hakkın rahmetine kavuştur. Ömrünün büyük bölümünü zor zamanlarda yaşamış olan Hüseyin Biçici Amca yaklaşık 25 yılını Paşacık Köyün de muhtarlık yaparak köyün de, toplumun da,  bölgesin de ,  çevresin de barışın ve huzurun her zaman emektar dengesi olmuştur.  Yaptığı hayırlı işler ve iyiliklerle ilham olmuş Muhtar Amcamızı 60 yıldır içme suyu evlerinde hiç olmamış , akmamış Çemişgezek in /Tatar Mezrasına bedelsiz olarak bağışladığı şahsi su kaynağı ile başta şahsımın ; mezramızın kadınlarının , erkeklerinin , çocuklarının ,  büyük /küçük , genç /yaşlı hepimizin gönlünü fethetmiştir , dualarımızdan hiç eksik olmamıştır.Allah hayrını kabul etsin. 
     Aramızdan ayrılan hizmet ve gönül ehli insanı hayırla yad ederken ;  geride kalan çocukların dan Cafer , Ali Haydar , Hamza , Cengiz Biçici oğullarına ve tüm yakınlarına baş sağlığı dileklerimi sunuyorum, sabırlar diliyorum.
         Allah rahmet eylesin...
METİN LEVENT YILDIZ
 ÇEMİŞGEZEK BELEDİYE BAŞKANI 
 

Çemişgezek Belediyesi

Çemişgezek Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Çemişgezek Belediyesi

Tepebaşı Mah. Bademli Sokak No: 9
62600 Çemişgezek / Tunceli

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.