PARK VE BAHÇELERDE BUDAMA YAPILIYOR

05 Kasım 2019 09:34 Çemişgezek Belediyesi 595

Çemişgezek Belediyesi ekipleri tarafından Park ve Bahçelerde ağaç budama ve çevre düzenleme çalışması hızla devam ediyor

Çemişgezek Belediyesi ekipleri tarafından park ve bahçelerde ağaç budama çalışmaları başladı.

Çalışmalar hakkında bilgiler veren Çemişgezek Belediye Başkanı Metin Levent Yıldız, "Çemişgezek  Belediyesi ekipleri tarafından gerçekleştirilen budama çalışmaları kapsamında, birçok park ve bahçe yanı sıra şehir merkezindeki cadde ve sokaklardaki alanlarda budama çalışmaları başlayacak. Yol kenarlarında, park ve bahçelerde kuruyan, tehlike arz eden, dalları kırılan ağaçların budama ve bakımları titizlikle yapılıyor. Aynı zamanda ağaçların gelişimlerini kuvvetlendirip, sağlıklı kılmak için kuru dalları budamak üzere çalışma başlattık. Bu çalışma ile hem ağaçlarının sağlıklı bir şekilde yaşamasını hem de şekil yapısını koruyarak daha güzel görünmesini sağlıyoruz. Çalışmalarımız kent merkezimizde ve parklarda devam edecek" dedi.

Çemişgezek Belediyesi

Çemişgezek Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Çemişgezek Belediyesi

Tepebaşı Mah. Bademli Sokak No: 9
62600 Çemişgezek / Tunceli

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.