BELEDİYE BAŞKANI METİN LEVENT YILDIZ'DAN KANDİL MESAJI

08 Kasım 2019 08:11 Çemişgezek Belediyesi 654

Belediye Başkanı Metin Levent Yıldız İnsanlığımız için manevi bir çok kazançlar ile dolu olan mübarek Mevlid Kandilinden dolayı kutlama mesajı yayınladı.

Belediye Başkanı Metin Levent Yıldız İnsanlığımız için manevi bir çok kazançlar ile dolu olan mübarek mevlid  Kandili dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Belediye Başkanı Yıldız mesajında, "Manevi duyguların üst seviyelere yükseldiği bu kutsal gecede, yapılacak tüm duaların kabul olmasını diliyorum.Bu gecenin feyiz ve nimetlerinden tüm insanlığın faydalanması; tüm insanlığa barış ve huzur getirmesi; birlik, beraberlik, dayanışma ve kardeşlik duygularının güçlenmesine vesile olmasını temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm İslam aleminin mevlid  kandilini tebrik eder, milletçe birlik ve beraberlik içinde daha nice kandillere kavuşmayı ve insanlığın barış ve huzur içinde olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum" dedi.

Çemişgezek Belediyesi

Çemişgezek Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Çemişgezek Belediyesi

Tepebaşı Mah. Bademli Sokak No: 9
62600 Çemişgezek / Tunceli

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.