ÇEMİŞGEZEK'TE PARKLARDA IŞIKLANDIRMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

02 Temmuz 2019 14:07 Çemişgezek Belediyesi 778

GÜRSEL EROL PARKINDA IŞIKLANDIRMA VE BAKIM ÇALIŞMASI BAŞLADI

Çemişgezek Belediyesi, yaz aylarında vatandaşların daha yoğun şekilde kullandığı parklarda ışıklandırma çalışmalarını sürdürüyor. 
Çemişgezek Belediyesi vatandaşların yaşam alanı olan parklarda hummalı şekilde çalışmalarını devam ettiriyor. Parklarda mevsimsel peyzaj çalışmaları temizlik ışıklandırma çalışmaları, parkları hem güzelleştiriyor hem de daha güvenli hale getiriyor. Daha önce Tekya Parkta başlatılan ışıklandırma çalışmalarına Hacimi park eklenmişti.

 Aydınlatma sistemlerinin kontrolleri rutin olarak devam ediyor. Geceleri ışıl ışık olan parklar, hem çocukların hem de ailelerin rahatça vakit geçirecekleri ortamlar oluyor.
Geceleri ışıl ışıl parklarda vakit geçiren vatandaşlar, duydukları memnuniyetten dolayı ötürü Çemişgezek  Belediyesi’ne teşekkür etti.

GÜRSEL EROL PARKINDA IŞIKLANDIRMA VE BAKIM ÇALIŞMASI BAŞLADI

Geceleri de vatandaşların daha rahat vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla Gürsel Erol parkında ışıklandırma ve bakım çalışmasına başlandı.Çalışmalar kapsamında Tekya park ve Hacimi parkın ışıklandırma çalışması tamamlanırken Gürsel Erol parkındada çalışmaların en kısa sürede tamamlanması bekleniyor.

  • Etiketler
Çemişgezek Belediyesi

Çemişgezek Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Çemişgezek Belediyesi

Tepebaşı Mah. Bademli Sokak No: 9
62600 Çemişgezek / Tunceli

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.