ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE ÜNİVERSİTE GÜVENLİĞİ KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI

23 Ekim 2019 08:37 Çemişgezek Belediyesi 648

Çemişgezek Meslek Yüksek Okulu 2019-2020 akademik yılının başlamasıyla birlikte, Üniversite Güvenlik Koordinasyon Toplantısı” yapıldı.

Cumhuriyet Baş Savcısı Kübra Çopur,Tem ve güvenlik  Amiri Mehmet Kılınç, Çemişgezek Meslek Yüksekokulu Dr.Ögr.Üyesi Gönül Şener ile gerçekleştirilen toplantıda, üniversitenin açılmasıyla birlikte gerek üniversite, gerekse öğrencilerin güvenliği konusunda alınacak olan güvenlik tedbirleri değerlendirildi. Ayrıca, Emniyet birimlerince üniversitede huzur ve güven ortamının sağlanması için alınan tedbirler ve çalışmalar hakkında sunum yapıldı.

Cumhuriyet Savcısı Sayın ÇOPUR proğramda devletimiz her zaman sizlerin yanında,her türlü sorunlarınızda  sizlere yardım etmek için buradayız ifadelerinde bulundu.

Üniversite güvenliği konusunda ilgili kurum, kuruluş ve üniversite yönetiminin koordineli bir şekilde hareket etmesinin önemine değinen ve sunumu gerçekleştiren polis memuru Erdem Elçi yaklaşık 300  aşkın öğrencinin üniversite eğitimi aldığı ilçemizde, üniversitenin huzurlu, güvenli ve daha özgür bir ortamda eğitim-öğretim faaliyetlerini sürdürmesi amacıyla,  her türlü tedbiri almış durumdayız. Bu tedbirleri dönem sonuna kadar kararlılıkla uygulayacağız.  Biz bu huzurun tesisi noktasında tüm ilgili kurumlarla birlikte görevimizi en iyi şekilde yerine getireceğiz” diye konuştu.

Çemişgezek Belediyesi

Çemişgezek Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Çemişgezek Belediyesi

Tepebaşı Mah. Bademli Sokak No: 9
62600 Çemişgezek / Tunceli

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.